Twoje idealne

Zaręczyny w Barcelonie

Polski fotograf w Barcelonie Katarzyna Wolnik Vera

Cześć! ¡Hola! Jestem polskim fotografem w Barcelonie i autorką bestsellerowej książki National Geographic Przystanek Barcelona.

fotografía de marca personal Barcelona

Od 2012 roku fotografuję zakochane pary z całego świata zaręczające się i biorący śluby w Barcelonie.  Pomogę Ci zorganizować idealne, romantyczne zaręczyny i uwiecznię na zdjęciach ten magiczny moment, gdy niespodziewanie prosisz wybrankę o rękę, pierwsze emocje, łzy wzruszenia, radość, pocałunki…!

Client love

Szczęśliwe pary

Kasiu, bardzo Ci dziękujemy za pomoc w organizacji tego wyjątkowego dnia w naszym życiu. Pomogłaś mi znaleźć przepiękne, nieznane miejsce, stworzyć wspaniałą atmosferę i zaskoczyć moją ukochaną. Zaręczyny w Barcelonie pomogły nam przypomnieć sobie, jak bardzo się kochamy! Te zdjęcia będą dla nas pamiątką na całe życie.
Mariusz
Kasia zrobiła nam bajeczne, niesamowite zdjęcia zaręczynowe. Każde z nich ma w sobie coś wyjątkowego. Kasia zaproponowała zdjęcia naturalne, niepozowane, szybko wykorzystywała każdy moment, ujęcie, każdy promień słońca. Jeżeli szukacie profesjonalnego fotografa z pasją polecam oddać się w obiektyw Kasi!
Izabela
Oferta

Zaręczyny w Barcelonie

proposal photographer in Barcelona
proposal photographer in Barcelona

01. Niespodzianka

Planujesz zaręczyny w Barcelonie i chcesz zaskoczyć dziewczynę niespodzianką? Jak się oświadczyć? Gdzie się oświadczyć? Na plaży, na wzgórzu z niesamowitą panoramą miasta, w Dzielnicy Gotyckiej, w parku Gaudiego… A może wolisz inne magiczne miejsce w okolicy: malownicze Sitges czy Garraf…?

02. Plan

Napisz, kiedy chciałbyś się oświadczyć, ja zajmę się całą resztą:) Wyślę Ci pełną ofertę z trzema atrakcyjnymi pakietami do wyboru. Po zarezerwowaniu dnia dostaniesz ode mnie dokładne wskazówki i zaręczynowy przewodnik: propozycje miejsc i plan zaręczyn.

03. Dodatkowe atrakcje

Kataloński szampan na miejscu i profesjonalna, romantyczna sesja po oświadczynach. Otrzymacie zdjęcia w formie cyfrowej i szybko będziecie mogli podzielić się z nimi z rodziną i przyjaciółmi! Extra: możliwość nagrania krótkiego video z sesji.

Zaręczyny w Barcelonie chcesz umówić się na sesję? napisz do mnie!

hola@katarinawolnik.com

Por favor, activa JavaScript en tu navegador para completar este formulario.