Ślub w Barcelonie

Wymarzony plener ślubny!

Polski fotograf ślubny w Barcelonie Katarzyna Wolnik Vera

Cześć! Hola! Jestem polskim fotografem w Barcelonie i autorką bestsellerowej książki National Geographic Przystanek Barcelona.

fotografía de marca personal Barcelona

Od 2012 roku fotografuję zakochane pary z całego świata zaręczające się i biorący śluby w Katalonii. Z przyjemnością uwiecznię na zdjęciach Waszą historię miłosną w Barcelonie, w malowniczym Sitges, na bezkresnej plaży w Castelldefels, na dzikim Costa Brava! Jeśli lubicie naturalne, ciepłe zdjęcia i szukacie sesji zero stresu, jesteście we właściwym miejscu! O niepowtarzalnym tle i zrelaksowanej atmosferze nie wspominając:))

Ślub za granicą nie musi być drogi. Koszty organizacji kameralnego ślubu w Barcelonie są często mniejsze niż w przypadku organizacji dużego wesela w Polsce. A jeśli marzy Wam się plener ślubny w Barcelonie, pogoda jest gwarantowana!

Ślub w Barcelonie

Wasze marzenia

plener ślubny w Barcelonie

01. Odkrywcy miasta

Chcecie wziąć ślub w konsulacie w Barcelonie albo w jednym z klimatycznych barcelońskich kościołów, a potem cieszyć się zrelaksowaną, słoneczną sesją zdjęciową z niepowtarzalnym tłem: zatrzymać się na placach Starego Miasta, spacerować wąskimi uliczkami Born, odpocząć pod Magiczną Fontanną, podziwiać Sagrada Familia, zgubić się w parkach, kafejkach i barach…!

02. Słoneczny plener

Bierzecie ślub w Polsce i marzy Wam się sesja plenerowa w Barcelonie: na plaży, w uliczkach Dzielnicy Gotyckiej, w parku Gaudiego, w dzielnicy secesyjnej… Nie chcecie martwić się o pogodę w dniu sesji. Barcelona to gwarantowane słońce i światło, w Barcelonie sezon na sesje plenerowe trwa cały rok!

03. Morze albo winnice

Marzycie o ślubie humanistycznym w plenerze, w śródziemnomorskim klimacie, z morzem w tle, na tarasie z panoramą miasta, wśród winnic, z pysznym jedzeniem, hiszpańskim winem, świeżymi owocami morza…!

04. Kameralnie i na luzie

Wasz idealny ślub to kameralna uroczystość, bez pośpiechu, bez stresu, na luzie, tylko dla Was i najbliższych. Szukacie okazji do spędzenia wakacji wspólnie z rodziną. Ślub w Barcelonie lub okolicy jest doskonałą okazją!

Ślub w Barcelonie? chcesz umówić się na sesję zdjęciową? napisz do mnie!

hola@katarinawolnik.com