polski fotograf w Barcelonie

TWOJE IDEALNE ZARĘCZYNY W BARCELONIE


Planujesz zaręczyny w Barcelonie? Jak się oświadczyć? Gdzie się oświadczyć? Na plaży, na wzgórzu z niesamowitą panoramą miasta, w Dzielnicy Gotyckiej, z Sagradą Familią w tle…A może wolisz inne magiczne miejsce w okolicy: Costa Brava, Sitges, Garraf…? Cześć! ¡Hola! Jestem polskim fotografem w Barcelonie i autorką bestsellerowej książki National Geographic Przystanek Barcelona. Lubię słońce o poranku, smak i zapach pomarańczy i kocham śródziemnomorski styl życia! Od 2012 roku fotografuję polskie pary zaręczające się i biorące śluby w Barcelonie. Pomogę Ci zorganizować idealne, romantyczne zaręczyny i uwiecznię na zdjęciach ten magiczny moment, gdy prosisz wybrankę o rękę. Po zaręczynach możemy zrobić sesję zaręczynową/narzeczeńską.

Izabela
Kasia zrobiła nam bajeczne, niesamowite zdjęcia zaręczynowe. Każde z nich ma coś w sobie. Kasia zaproponowała zdjęcia naturalne, niepozowane, szybko wykorzystywała każdy moment, ujęcie, każdy promień słońca. Sesja była w godzinach szczytu, pośród tłumu, czego jednak zupełnie nie było widać na zdjęciach, jesteśmy tylko my i piękna Barcelona. Jeżeli szukacie profesjonalnego fotografa z pasją polecam oddać się w obiektyw Kasi!

Izabela
Natalia
Kasia wraz z moim narzeczonym przygotowała dla mnie zaręczyny niespodziankę, o jakich mi się nawet nie śniło! Zrobiła nam piękne zdjęcia, które uwieczniły tę chwilę na całe życie. Fantastyczna osoba z wielkim talentem. Dziękuję Kasiu!

Natalia
Mariusz
Kasiu, bardzo Ci dziękujemy za pomoc w organizacji twgo wyjątkowego dnia w naszym życiu. Pomogłaś mi znaleźć przepiękne, nieznane miejsce, stworzyć wspaniałą atmosferę i zaskoczyć moją ukochaną. Zaręczyny w Barcelonie pomogły nam przypomnić sobie, jak bardzo się kochamy i Monisia powiedziała "tak"! Te zdjęcia będą dla nas pamiątką na całe życie.

Mariusz

Barcelona jest kobietą, cygańską czarodziejką, uwodzi i rzuca czar, nie przestaje zaskakiwać. Pełne tajemnych zakątków stare, gotyckie miasto, XIX-wieczny szyk, secesyjna elegancja i fantazja, nowoczesność i sztuka uliczna, morze, plaża i romantyczny port, flamenco i katalońska rumba, pyszne jedzenie, słoneczna pogoda, ciepli ludzie, piękne światło i niesamowita energia, Barcelona ma wszystko! Jeśli szukasz pomysłu na oryginalne i niezapomniane zaręczyny, opowiedz mi o swoich planach i przyjedź do Barcelony! Tutaj, podczas romantycznej podróży, zaskoczysz dziewczynę oświadczynami, których nigdy nie zapomni.

Jak się oświadczyć?

Zaręczyny w Barcelonie


Napisz, kiedy chciałbyś się oświadczyć, ja zajmę się resztą:) Po zarezerwowaniu dnia, dostaniesz ode mnie dokładne wskazówki: propozycje miejsc i plan oświadczyn niespodzianki. Jeśli masz już swoją wymarzoną scenerię, napisz!

Otrzymasz: zdjęcia w formie cyfrowej w postaci pięknej prywatnej galerii online i atrakcyjne dodatki (w zależności od wybranego pakietu).

KONTAKT