TWOJE IDEALNE ZARĘCZYNY W BARCELONIE

 • Kasia zrobiła nam bajeczne, niesamowite zdjęcia zaręczynowe. Każde z nich ma coś w sobie. Kasia zaproponowała zdjęcia naturalne, niepozowane, szybko wykorzystywała każdy moment, ujęcie, każdy promień słońca. Sesja była w godzinach szczytu, pośród tłumu, czego jednak zupełnie nie było widać na zdjęciach, jesteśmy tylko my i piękna Barcelona. Jeżeli szukacie profesjonalnego fotografa z pasją polecam oddać się w obiektyw Kasi!
  Izabela
  Izabela
 • Kasia wraz z moim narzeczonym przygotowała dla mnie zaręczyny niespodziankę, o jakich mi się nawet nie śniło! Zrobiła nam piękne zdjęcia, które uwieczniły tę chwilę na całe życie. Fantastyczna osoba z wielkim talentem. Dziękuję Kasiu!
  Natalia
  Natalia
 • Kasiu, bardzo Ci dziękujemy za pomoc w organizacji tego wyjątkowego dnia w naszym życiu. Pomogłaś mi znaleźć przepiękne, nieznane miejsce, stworzyć wspaniałą atmosferę i zaskoczyć moją ukochaną. Zaręczyny w Barcelonie pomogły nam przypomnieć sobie, jak bardzo się kochamy! Te zdjęcia będą dla nas pamiątką na całe życie.
  Mariusz
  Mariusz

Zaręczyny w Barcelonie. Chcesz zaskoczyć dziewczynę oświadczynami, których nigdy nie zapomni? Planujesz zaręczyny w Barcelonie? Jak się oświadczyć? Gdzie się oświadczyć? Na plaży, na wzgórzu z niesamowitą panoramą miasta, w Dzielnicy Gotyckiej, z Sagradą Familią w tle, w parku Gaudiego… A może wolisz inne magiczne miejsce w okolicy: malownicze Sitges czy Garraf…?

oświadczyny niespodzianka

Cześć! ¡Hola! Jestem polskim fotografem w Barcelonie i autorką bestsellerowej książki National Geographic Przystanek Barcelona. Od 2012 roku fotografuję zakochane pary z całego świata zaręczające się i biorący śluby w Barcelonie.  Pomogę Ci zorganizować idealne, romantyczne zaręczyny i uwiecznię na zdjęciach ten magiczny moment, gdy niespodziewanie prosisz wybrankę o rękę, pierwsze emocje, łzy wzruszenia, radość, pocałunki…!

plan i atrakcje

Napisz, kiedy chciałbyś się oświadczyć, ja zajmę się całą resztą:) Po zarezerwowaniu dnia, dostaniesz ode mnie dokładne wskazówki: propozycje miejsc i plan oświadczyn niespodzianki.

Dodatkowe atrakcje: kataloński szampan na miejscu i profesjonalna, romantyczna sesja zaręczynowa.

Otrzymasz: zdjęcia w formie cyfrowej w postaci pięknej prywatnej galerii online, którą szybko będziecie mogli podzielić się z rodziną i przyjaciółmi!

KONTAKT

SPOTKAJMY SIĘ NA INSTAGRAMIE