Ślub w Barcelonie

wasze marzenia

Marzycie o ślubie w plenerze, w śródziemnomorskim klimacie, z morzem w tle, na tarasie z panoramą miasta, wśród winnic, z pysznym jedzeniem, hiszpańskim winem, świeżymi owocami morza…!

Wasz idealny ślub to kameralna uroczystość, bez pośpiechu, bez stresu, na luzie, tylko dla Was i najbliższych

Chcecie wziąć ślub w konsulacie w Barcelonie albo w jednym z klimatycznych barcelońskich kościołów, a potem cieszyć się zrelaksowaną, słoneczną sesją zdjęciową z niepowtarzalnym tłem: zatrzymać się na placach Starego Miasta, spacerować wąskimi uliczkami Born, odpocząć pod Magiczną Fontanną, podziwiać Sagrada Familia, zgubić się w parkach, kafejkach i barach…!

Bierzecie ślub w Polsce i marzy Wam się sesja plenerowa w Barcelonie: na plaży, w uliczkach Dzielnicy Gotyckiej, w parku Gaudiego, w dzielnicy secesyjnej…

Nie chcecie martwić się o pogodę w dniu ślubu albo sesji. Barcelona to gwarantowane słońce i światło, w Barcelonie sezon na sesje plenerowe trwa cały rok!

Szukacie okazji do spędzenia wakacji wspólnie z rodziną. Ślub w Barcelonie lub okolicy jest doskonałą okazją!

Nie chcecie wydać fortuny na ślub, ślub za granicą nie musi być drogi! Koszty organizacji kameralnego ślubu w Barcelonie są często mniejsze niż w przypadku organizacji dużego wesela w Polsce.

Lubicie naturalne, ciepłe zdjęcia i szukacie sesji zero stresu!:)

pod słońcem Katalonii

Cześć! Hola! Nazywam się Katarzyna Wolnik Vera. Jestem polskim fotografem w Barcelonie i autorką bestsellerowej książki National Geographic Przystanek Barcelona. Od 2012 roku fotografuję zakochane pary z całego świata zaręczające siębiorący śluby w Katalonii. Z przyjemnością uwiecznię na zdjęciach Waszą historię miłosną w Barcelonie, w malowniczym Sitges, na bezkresnej plaży w Castelldefels, na dzikim Costa Brava!

konsulat, kościół albo plener

 kościelny – potrzebny jest akt ślubu cywilnego z Polski na formularzu międzynarodowym i dokumenty wymagane przez hiszpańskie władze kościelne: kontakt do polskiego księdza z  Polskiej Kapelanii w Barcelonie

       zobacz sesję ze ślubu kościelnego

cywilny w konsulacie – listę wymaganych dokumentów i wszystkie potrzebne informacje znajdują się na stronie Konsulatu Polskiego w Barcelonie

     obejrzyj zdjęcia

humanistyczny – ślub w plenerze lub intymny elopement, może odbyć się po ślubie cywilnym w Polsce lub w konsulacie

  zobacz ślub na plaży

plener ślubny – po ślubie w Polsce

plener ślubny w Barcelonie na plaży i w Dzielnicy Gotyckiej

     sesja ślubna na Paseo de Gracia

plener ślubny w Sitges

Zobacz zdjęcia z reportaży slubnych i plenerów także tutaj.

KONTAKT

SPOTKAJMY SIĘ NA INSTAGRAMIE